Author: c***3
Date:
Review: SHEIN的商品超棒的👍出貨速度又很快😍付款方式也方便,讓我總是回購再回購😊
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Price: NT$84
Original Price: NT$101
| Ingredients | 無酒精, 無動物實驗 |
| Item Form | Cream |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Cream |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Application Area | Face |
| 高度 | 10.5 cm |
| 長度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 1.85 cm |
| 淨重 | 40 g |
| SKU | sb25021471100371070 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4640232 people said the quality is very good!
Author: c***3
Date:
Review: SHEIN的商品超棒的👍出貨速度又很快😍付款方式也方便,讓我總是回購再回購😊
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: g***7
Date:
Review: 效果挺好的🤭比刮的更好
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: t***1
Date:
Review: 質量非常好,與賣家描述的完全一致,真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速度非常快,包裝非常仔細、嚴實,物流公司服務態度很好,運送速度很快,很滿意的一次購物質量很好,希望更多的朋友信賴,店主態度特好,,我會再次光顧的好賣家讚,發貨迅速,態度很好,很滿意!!很好很好!
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: 游***詩
Date:
Review: 還沒使用,只是好奇買來看看,,,,,,,
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.